top of page

Group

Public·288 members

Ballkani Viktoria Plzeň drejtpërdrejt 30 nëntor 2023


4 tet 2023 — ((TV DREJTPËRDREJT)) Viktoria Plzeň Ballkani ... drejtpërdrejt 27/07/2023[FALAS<<] Ballkani Lincoln Red Imps drejtpërdrejt falas 10. Nga ...


Astana Ballkani drejtpërdrejt 9 nëntor 2023 - Irish Dance (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 19Tirana [[[jetoni>>>]***]] Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt liv Viktoria Plzen FK Drita ... Ballkani Viktoria Plzeň drejtpërdrejt falas 30 nëntor 2023 J 31 minuta më parë — Ballkani Viktoria Plzeň drejtpërdrejt falas 30 nëntor 2023 Jetoni 10 gush 2023 — Si të[futbolli@@] Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt ... KF Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 30 në 4 orë më parë — KF Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 30 nëntor 2023. FC Ballkani ishte drejtpërdrejt. 41 min · 󰟠. 󰟝. Konferencë për media. Conference League/ Ballkani kërkon fitoren ndaj Viktoria Plzen sot në “Air Albania”Ballkani do të zbresë në Arena Kombëtare, në orën 18. 45, për të tentuar ndjekjen e kualifikimit në fazën me eliminim direkt. Për këtë duhet të mposhtë në Tiranë, Victoria Plzen që janë të pamundur deri më tani. 32 skuadra do të zbresin në fushë për tu përballur në ndeshjet e vlefshme për raundin e parafundit në fazën e grupeve të Conference League. Idriz batha është një futbollist i lirë. Mesfushori 31-vjeçar gjirokastrit ka ndërprerë bashkëpunimin me klubin e Al Najma, që militon në Ligën e Dytë... Eredivisie Nuk kalon një jave që Santiago Gimenez të mos shënojë për Feyenoord në Eredivisie. I njohur ndryshe si “El Bebote”, foshnja në spanjisht, Gimenez... Angli Gjyqi i shekullit në futbollin anglez është programuar për vjeshtën e vitit të ardhshëm. Nëpërmjet një raportimi ekskluziv Daily Mail bën të ditur se... Premier League Armando Broja rikthehet sërish në qendër të merkatos. Londinezët e Fulham kanë piketuar sulmuesin kuqezi si përforcimin e duhur për janarin, në mënyrë që... Ballkani merr rrugë për në Republikën Çeke për përballjen me Viktoria PlzenBallkani është nisur për në Republikën Çeke ku do ta zhvilloj ndeshjen e parë në grupet e Ligës së Konferencës. Kampioni në fuqi i Kosovës ka arritur ta përsëritë suksesin e vitit të kaluar duke u kualifikuar për në grupet e garës së tretë evropiane për klube, Ligën e Konferencës. Suharekasit ndeshjen e parë do ta zhvillojnë ndaj gjigantit çek Viktoria Plzen në Doosan Arena. Të besuarit e Ilir Dajës kanë udhëtuar drejt Çekisë, ku sonte do të zhvillojnë edhe stërvitjen e fundit para përballjes me Plzen. [[JETONI##]] Ballkani Viktoria Plzeň drejtpërdrejt 30 nëntor 2023 5 orë më parë — [JETONI##]] Ballkani Viktoria Plzeň drejtpërdrejt 30 nëntor 2023 21 orë më parë — “Dardanët” e Ballkanit do të sfidojnë pasditen e së enjtes ... Skuadra e Dajës, me katër pikë, sa Astana por përpara tyre për ndeshje direkte, do të kërkojë fitoren për të pasur mundësinë për të kaluar përtej. Çekët kanë siguruar matematikisht vendin e parë, ndërsa Dardanët e komplikuan punën me një pikë në sfidën e dyfishtë me Astana. Në Grupin C, Astana duhet të bëjë llogaritë në shtëpi me Dinamo Zagreb. Pas hetimeve intensive dhe mbledhjes së dëshmive, sot në Prishtinë, Fushë Kosovë dhe Carralevë është realizuar operacioni policor i cili ka përfshirë kontrollin në shtatë lokacione të ndryshme, me qëllim të identifikimit dhe arrestimit të personave të dyshuar. Gjatë zhvillimit të operacionit policor, një i dyshuar ka shtënë me armë zjarri në drejtim të zyrtarëve policorë duke ua rrezikuar drejtpërdrejt jetën e tyre, me ç’rast është plagosur një zyrtar policor. Zyrtarët policorë në vetëmbrojtje janë detyruar të përdorin forcën proporcionale, duke arritur të neutralizojnë një të dyshuar, përderisa katër të dyshuar të tjerë janë arrestuar. Deri më tani numri i të arrestuarve ka shkuar në shtatë persona, një i neutralizuar dhe një tjetër ende gjendet në kërkim policor. Zyrtarit policor i është ofruar ndihma mjekësore në SHSKUK, ku sipas informatave të para nga mjekët kompetentë i njëjti është jashtë rrezikut për jetë. Konfirmohet vrasja e të dyshuarit për grabitjen në Suharekë, shkon në shtatë numri i të arrestuarve - GazetaBlicPolicia e Kosovës ka thënë se të enjten e ka neutralizuar një të dyshuar për grabitjen e argjendarisë në Suharekë dhe se ka shkuar në shtatë numri i të arrestuarve për këtë rast. Në një njoftim për media, policia tha se zyrtarët policorë janë detyruar që në vetmbrojtje të përdorin forcën proporcionale, me ç’rast kanë neutralizuar të dyshuarin gjatë një operacioni policor në Prishtinë. Operacioni, përpos në Prishtinë, është zhvilluar edhe në dy lokacione të tjera: në Fushë Kosovë dhe në Carralevë. Shtatë lokacione të ndryshme janë bastisur gjatë operacionit policor, tha policia. “Deri më tani numri i të arrestuarve ka shkuar në shtatë persona, një i neutralizuar dhe një tjetër ende gjendet në kërkim policor”, tha policia. ((SHIKO ONLINE***)) Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt 5 tet 2023 — Plzeň Ballkani drejtpërdrejt 21 shtator 2023 FC Ballkani vs KF Drenica Skenderaj Rezultati drejtpërdrejt. Viktoria Plzeň Ballkani ... Home | SuperSportSerie A Mërgim Vojvoda aksidentohet në Torino. Mbrojtësi dardan i Torinos është përfshirë në një aksident rrugor, ku Mercedesi i tij është përplasur me një makinë... Itali Stefano Pioli, ka ende besimin e Gerry Cardinale. Është ky përfundimi i takimit të zhvilluar në Milanello mes trajnerit dhe pronarit të Milanit. Por... Marvin Çuni është një nga futbollistët që ka spikatur te Frosinone në këtë sezon. Trajner Eusebio Di Francesco i ka besuar shumë shqiptarit, madje... Pas barazimit me Inter, Juventus rikthehet në fushë për javën e 14 të Serie A. Bardhezinjtë luajnë në transfertë ndaj Monzës, një sfidë e... Futboll Deklarata e trajnerit të Argjentinës, Lionel Scaloni pas fitores me Brazilin në kualifikueset e Kupës së Botës së vitit 2026 bëri mjaft bujë. Tekniku... Argjentina i ka nisur në mënyrën e duhur kualifikueset për Kupën e Botës së vitit 2026 dhe me paraqitjet në fushë po respekton statusin... Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë drejtpërdrejt takiminBallkani e nis sot aventurën në fazën e grupeve në Ligën e Konferencës për herë të dytë në dy vitet e fundit. Kampioni i Kosovës do të ketë punë në udhëtim me Viktoria Plzen në Çeki, në kuadër të Grupit C, shkruan lajmi. net. Ballafaqimi mes Viktoria Plzen dhe Ballkanit do të transmetohet direkt në Klan Kosova dhe ArtSport 1. Kjo është konfirmuar edhe nga faqja zyrtare e platformës Artmotion. Lidhur me rastin e grabitjes së armatosur të ndodhur me datën 22. 11. 2023 në Suharekë, ku të dyshuarit gjatë grabitjes kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të zyrtarëve policorë, Policia e Kosovës, në bashkëpunim dhe koordinim me Prokurorinë Themelore në Prizren, ka vazhduar hetimet intensive, me qëllim të zbardhjes së rastit dhe sjelljes para organeve të drejtësisë së personave të dyshuar. Si rezultat i hetimeve të pandërprera fillimisht ishin arrestuar tre persona të dyshuar për ndihmë në kryerje të veprës penale të grabitjes, përderisa hetimet drejt identifikimit dhe ndriçimit të rastit kanë vazhduar deri më sot, kur edhe është realizuar operacioni policor. [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË@@@] Astana Ballkani 29 minuta më parë — Astana Ballkani drejtpërdrejt 9 nëntor 2023 21 sht 2023 — Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë ... [[[Transmetim-]*]] Viktoria Plzeň Ballkani shiko live 21.09. 21 sht 2023 — live. (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 19Tirana and Dinamo Batumi DrawFC Dinamo Batumi live stream, fixtures on TV (((JETONI!!))) Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt falas 2 21 sht 2023 — 10 gush 2023 — Si të[futbolli@@] Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt 27/07/2023[FALAS<<] Ballkani Lincoln Red Imps drejtpërdrejt falas 10. Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e 21 sht 2023 — Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë drejtpërdrejt takimin Ballkani e nis sot aventurën në fazën e grupeve në ... FC Ballkani ka një njoftim të rëndësishëm për tifozët para... Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë drejtpërdrejt takimin. para 2 jave - Lajmi.net. Ballkani e nis sot aventurën në fazën e ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page